SCHWAB - Kompletne rozwiązania sanitarne

19.11.2020

Zajeta slika

Światowy Dzień Toalet

Coś, co jest uważane za oczywiste w niektórych częściach świata, stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi w innych częściach świata. Z powodu niedostatecznej higieny łatwo mogą się rozprzestrzeniać poważne choroby, takie jak cholera, czerwonka czy tyfus. Szczególnie niepokojący jest jednak fakt, że małe dzieci są bardzo narażone na te problemy i wiele z nich umiera przed rozpoczęciem szkoły. Według UNICEFu, aż 1400 dzieci (według raportu z 2014 r.) umiera każdego dnia z powodu biegunki, której można by w dużej mierze zapobiec poprzez poprawę jakości wody, warunków sanitarnych i ogólnej higieny.

Właśnie temu służy Światowy Dzień Toalet - zwrócenie uwagi na nieuregulowane warunki sanitarno-higieniczne na całym świecie, które są przyczyną poważnych zagrożeń dla zdrowia.

Szerzenie świadomości o tym poważnym problemie o zasięgu globalnym to coś, co każdy z nas może łatwo zrobić.

W Fluidmaster realizujemy naszą wizję bycia wiodącym na świecie dostawcą systemów zarządzania i kontroli wody poprzez pełne zaangażowanie w innowacyjne rozwiązania technologiczne spłukiwania, które wykraczają poza konwencjonalność i oferują konsumentom nowoczesną technologię i maksymalny komfort. Rezultatem działań w celu znalezieniu odpowiednich rozwiązań do różnych zastosowań w łazienkach i urządzeniach sanitarnych są produkty, które oferujemy całemu światu pod markami LIV®, Fluidmaster®, SCHWAB® i WISA®.

Inspiracją do naszej pracy jest chęć zapewnienia najwyższego poziomu jakości i higieny oraz troski o zdrowie i środowisko. Nasze produkty „przekazują” tę wizję klientom, a miliony zadowolonych użytkowników każdego roku są dowodem na to, że jesteśmy na dobrej drodze.

#worldtoiletday

Poświęć chwilę i zobacz: