O nas

Kompletne rozwiązania sanitarne 

Fluidmaster jest światowym dostawcą kompletnych rozwiązań sanitarnych sprzedawanych
pod markami Fluidmaster®, SCHWAB®, WISA® i LIV®.

Trwała siła Fluidmastera opiera się na naszym niekończącym się ukierunkowaniu na zadowolenie klienta i innowacje we wszystkim, co robimy. Wierzymy, że właśnie takie podejście do globalnego rozwoju jest najlepszym sposobem na rozszerzenie naszej działalności na rynku, a także we wsparaniu naszej produkcji, dystrybucji i kontaktów handlowych na całym świecie.

Dzięki pełnej współpracy pomiędzy firmamy koncernu Fluidmaster, a także ich mocnej pozycji oferujemy dziś pełną gamę wysokiej jakości produktów, między innymi stelaży podtynkowych, spłuczek natynkowych, stelaży do ceramiki sanitarnej, desek sedesowych, zaworów napełniających, a także wielu akcesoriów w zakresie urządzeń sanitarnych i rozwiązań
łazienkowych.

Poznać nas


Naszą wizję, uplasowanie się na pozycji wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii w dziedzinie zarządzania wodą, realizujemy poprzez naszą misję polegającą na zapewnieniu odpowiedzialnego korzystania z wody pitnej przy pomocy przyjaznej dla użytkownika i niezawodnej technologii zarządzania, monitorowania i kontroli wody w łazience i pomieszczeniach sanitarnych, a także poprzez nasze wartości i politykę jakości

110 lat innowacji

Szereg innowacji, stanowiących fundament jakości i niezawodności produktów i usług, jest wynikiem doświadczenia i wiedzy zgromadzonej przez ponad 100-letnią tradycję opracowywania rozwiązań w zakresie technologii spłukiwania.

Woda to nasza pasja 

Woda – źródło życia i nasza inspiracja. Fluidmaster dąży do tworzenia rozwiązań dostępnych dla ludzi, mając na uwadze jakość życia i środowisko naturalne.

Obecność na całym świecie

Dzięki uznanym silnym markom dostarczamy szereg wysokiej jakości produktów na całym świecie. Ponieważ zapewniamy wysoki poziom wydajności, technologii i innowacyjności, a także jakość, trwałość i łatwość montażu nasze marki wybierane są przez hydraulików, architektów, producentów ceramiki i konsumentów na całym świecie.

Zadowolenie klienta

Zadowolenie klienta jest naszym stałym celem we wszystkim, co robimy. A robimy to z pasją.

Nasze wartości 

Innowacja

Staramy się udoskonalać swoje rozwiązania.

Odnosimy sukcesy, ponieważ kierujemy się empatią. Słuchamy. Podejmujemy próby dokładnego zrozumienia wyzwań, abyśmy mogli wprowadzać ułatwienia i proste rozwiązania. Zachęcamy do tworzenia nowych pomysłów i eksperymentujemy. Nie poddajemy się, gdy coś nie idzie po naszej myśli, ponieważ kiedy już uda się nam to osiągnąć, zapewniamy sobie sukces. Nigdy nie przestajemy szukać nowych sposobów pomagania klientom.

 Niezawodność

Możesz na nas polegać i nam zaufać.

Gwarantujemy pewność. Dotrzymujemy obietnic. Liczy się dokładność i jakość. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić spójną wydajność naszej technologii i naszego poziomu obsługi.
Służymy wskazówkami, kiedy będą one potrzebne. Zaufanie, spójność i wytyczne to źródło zaufania. Codziennie pracujemy nad jego zdobywaniem wśród wszystkich, którzy komunikują się z nami i wchodzą w interakcję z naszą marką.

Uczciwość

Postępujemy właściwie.

Prowadzimy interesy z zachowaniem zasad prawdy, uczciwości, szacunku i pokory. Reprezentujemy firmę i realizujemy jej wartości podczas każdej interakcji. Szanujemy swoje zobowiązania i relacje partnerskie. Jesteśmy pewni wszystkiego, co robimy.

Troska

Jesteśmy przykładnymi obywatelami.

Decydujemy się na aktywne uczestnictwo w życiu lokalnych społeczności, realizację szczytnych celów i utrzymywanie między sobą dobrych relacji, co pozytywnie wpływa na życie ludzi dokoła nas.

Pasja

Kochamy to, co robimy.

Praca to zabawa. Ekscytują nas małe rzeczy. Nigdy nie przestajemy się uczyć i doskonalić. A kiedy konsument opowie nam o swoich wspaniałych wrażeniach, mamy poczucie zwycięstwa.

Współpraca

Dzielimy się umiejętnościami i wiedzą, aby uzyskiwać jak najlepsze rezultaty.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że razem jesteśmy inteligentniejsi. Nawzajem doceniamy nasze doświadczenia i uczymy się od siebie. Swoje ego zostawiamy za drzwiami i wykazujemy się skromnością. Przeprowadzamy ważne rozmowy. Jesteśmy otwarci i nie boimy się wyrażać odmiennych opinii. Wiemy, że dzięki temu stworzymy coś wielkiego.

Rodzina

Jesteśmy rodziną.

Rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu, a podobnie jak każda silna rodzina mamy swoje oczekiwania i zasady. Traktujemy siebie nawzajem z poszanowaniem zasad uprzejmości i szacunku, a jednocześnie egzekwujemy wobec siebie nawzajem odpowiedzialność. Postępujemy w uprzejmy, uczciwy i skromny sposób. Cieszymy się z sukcesów, a w trudnych czasach trzymamy się razem. Dbamy o siebie nawzajem i pomagamy rodzinom. Robimy wiele, aby nasza rodzina pozostała silna.

Międzynarodowa rodzina

Fluidmaster jest firmą rodzinną z siedzibą w San Juan Capistrano w Stanach Zjednoczonych posiadającą kilka zakładów produkcyjnych na całym świecie – w Meksyku, Chinach, Wielkiej Brytanii, Turcji, Holandii, Słowenii i Indiach.

Dzielimy się naszą wiedzą na wszystkich szczeblach organizacyjnych, od działów projektowania, badań i rozwoju, zapewniania jakości, produkcji, marketingu, sprzedaży, logistyki i kierownictwa po działy rozwoju niestandardowych rozwiązań dla wszystkich naszych partnerów.

Międzynarodowa dostawa jest realizowana przez działy sprzedaży i dystrybucji w Stanach Zjednoczonych, Europie i Australii oraz na Bliskim Wschodzie. Zapewniają one kompleksową obsługę klienta. Stale monitorujemy trendy rynkowe, aby nasze produkty były zawsze nowatorskie.
Nasze produkty są dostępne w ponad 90 krajach, docierając do ponad 80% populacji światowej.